Je dobré syrové maso pro mého psa?
Zdroj: https://www.purina.com/dogs/understanding-dog-food/should-i-feed-my-dog-raw-dog-food

Je dobré syrové maso pro mého psa?

Někteří lidé si myslí, že by měli krmit své psy syrové psí strava, protože to je více podobný tomu, co pes bude jíst ve volné přírodě. Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti. Skutečnost je však taková, že syrové krmivo neposkytuje vždy živiny, které váš pes potřebuje – a může obsahovat nebezpečné bakterie, které je škodlivé pro vás i vašeho psa. Zde jsou některé z důvodů, proč byste neměli krmit svého psa syrové krmivo pro psy.

Syrová strava je více pravděpodobné, že obsahuje nebezpečné bakterie, jako je Salmonella a Listeria.
Studie krmiva pro domácí zvířata ze strany US Food and Drug Administration (FDA) zjistili, že komerčně dostupné syrové krmivo pro domácí zvířata byl mnohem pravděpodobnější, že obsahují škodlivé bakterie, jako je Salmonella a Listeria než jakýkoli jiný typ komerčních krmiv [1]. Tento typ bakterie mohou nejen váš pes nemocný, ale také to může nakazit vás. Dokonce i když jste opatrní, když jste manipulaci se syrovým krmivo pro psy, váš pes může přenést bakterie dotykem nebo olizování vás dlouho poté, co on jedl.

Většina syrové potraviny stravy neposkytují kompletní a vyváženou stravu vašeho psa potřebuje.
Váš pes nemůže dostat všechny živiny, které potřebuje ze syrového masa. Ve skutečnosti, divocí psi dostat některé ze svých živin z rostlin taky. A jak chutná, jak to vypadá, divocí psi často jedí celé zvíře, kosti a střevní obsah hotelu. Že způsob, jakým se některé živiny, které potřebují, jako vápníku, které není bohaté na maso.

Majitelé domácích zvířat, kteří se snaží přiblížit divokou dietu psa nemusí mít nutriční znalosti nebo prostředky formulovat komplexní a vyvážené surové žrádlo pro psy. Existuje mnoho mylných představ o tom, co psí divoký strava by měla vypadat. Například, mnoho lidí věří, že psi jedí pouze syrové maso v přírodě, ale 2013 studie zveřejněné ve vědeckém časopise Nature zjistil, že určité rozdíly mezi vlky a časných předchůdců moderních psů. [2] Tyto úpravy umožňují psi daří na dietu, která obsahuje škroby – nejen syrové maso.

Psi mají komplikované nutriční potřeby, a pokud nejsou formulovány správně, může syrové krmivo pro psy recepty vést k nutriční nedostatky a nemoci.

FDA, CDC a AVMA všichni vyjdou proti syrovou stravu pro psy.
Všechny tři z těchto agentur a organizací vyslovili o nebezpečí krmení svého psa s syrové strava pes. USA Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) říká, že syrové diety jsou „nedoporučuje“ [3] a Američan Veterinary Medical Association (AVMA) „odrazuje“ syrové strava pro psy.