Plánujete s domácím mazlíčkem výlet? Nezapomeňte na vodítko
Zdroj: https://www.purina.com/better-with-pets/travel-safe-travel-often-with-your-pets#/large-image

Plánujete s domácím mazlíčkem výlet? Nezapomeňte na vodítko

Jsi inspirovalo vzít svého domácího mazlíčka na další dobrodružství? Vyrazit do světa a objevování spolu budou stimulovat pro vás oba, a dá vám více šancí vazba. Ale pamatujte, komfort a bezpečnost vašeho domácího mazlíčka by měl na prvním místě. Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my. Ať už je váš mazlíček je na zadním sedadle svého auta nebo spojování vás na kole, tam je téměř vždy inteligentní, bezpečný způsob, jak přivést s sebou.

Zde je příklad využita psa. Další tipy, toto video.
O radu, to je nejlepší jít s odborníkem. Gerardo Perez-Camargo – Purina Globální Pet prospěch a chování Manager – vezme jeho přístřeší, přijímají labradorský retrívr a jeho kočky téměř všude. Zde jsou některé z jeho tipů pro bezpečné cestovat se svým miláčkem.

Buckle Up

Pokud se chystáte autem, pomůže, když můžete získat váš mazlíček zvyklý chodit delší vzdálenosti, kousek po kousku, počínaje krátké jízdy. Ujistěte se, že využít vaše mazlíčky kdykoliv jsou mobilní telefony. Je to nic jiného než mít dítě na zadním sedadle. Váš mazlíček nebude moci bojovat setrvačnost, pokud byste měli náhle zastavit nebo do něčeho narazila. Můžete si koupit cestovní postroje, které přicházejí přes prsa a klipem mazlíček je na bezpečnostním pásem. Tyto postupy pomáhají podpořit bezpečnost vašeho domácího mazlíčka a zabránit vašeho domácího mazlíčka od rušivých s vaší jízdy.

Vždy praxe bezpečné řidičské návyky a pamatujte: Je-li váš mazlíček není bezpečný, ani jeden z vás je v bezpečí.

Čas svého Krmení

Vzhledem k tomu, plný žaludek může být nepříjemné pro vašeho domácího mazlíčka během cestování, snažte se krmit ji příliš blízko k odletem. Jestli se dostane auto nemocný, je tu větší pravděpodobnost, že bude k začátku cesty.

Stejně jako doma

Čím více pohodlnější váš mazlíček je, tím lépe její cesta půjde. Petcentric doporučuje, aby jí mísy, vodítku, nějaké hračky, bednu, jakékoliv léky, ona může potřebovat a připravit zařízení. Ty by mohly přinést také odolná proti misku a duté hračky můžete nacpat s jídlem, stejně jako Kong®. Oba jsou ideální pro klidnou času v autě, kempu nebo hotelu. Už nikdy nebudete litovat přináší odpadu lopatka nebo několik zastřihování zásoby jeden.
Když se Gerardo je na cestě, jeho kočky přicházejí také v nosiči dostatečně velký k tomu, aby se otočit a lehnout si pohodlně. Jednorázové odpadkové krabice dělali kočka hodně cestovat mnohem pohodlnější taky. Pro více tipů o bezpečném cestování automobilem s kočkou, naleznete zde.
Pobyt v hotelu

Pokud plánujete overnighter, mnoho hotelů umožňují vyškolení a patřičně zdrženlivý domácí zvířata. Většina z nich bude účtovat malý poplatek ve výši $ 10 až $ 50 za domácího mazlíčka. Chcete-li najít hotely pro domácí mazlíčky, použijte náš Petcentric hotel nálezce nástroj.

Mimo vyšlapané cesty

Gerardo bere své domácí mazlíčky všude, včetně pod širým nebem.

Jeden z jeho nejoblíbenějších destinací je Smoky Mountains, částečně proto, že rád sledoval svého psa stříkající asi v rybnících. „Jen se ujistěte, když váš pes se vrátí k souši, on je veden na vodítku. S divokou přírodou kolem, nechcete ho utíkat. A udržet si základní záchrannou krabičku, v případě, že se váš mazlíček jít off-vodítku a zraní. “

Gerardo rovněž zdůrazňuje, že je důležité kontrolovat jejich tlapky. „Pokud chodí na horké zemi, je to snadné pro citlivou pokožku, která uvnitř tlapky hořet. Také zkontrolujte tlapky pro semena nebo malé, ostré kameny. Pokud by propíchnutí kůže, je to nejen bolestivé, ale to mohlo také vést k infekci. “

Pokud je to venku horko, když se vrátíte do auta, spusťte A / C trochu dříve, než znovu desku. Pokud jste přivedl svůj přenosný misku na vodu, teď je skvělý čas na re-hydrát, když je vůz vychladne.