Vlastnosti domácích mazlíčků
Zdroj: http://www.animalplanet.com/pets/other-pets/unique-pets/

Vlastnosti domácích mazlíčků

Pravděpodobně jste obeznámeni se všemi typickými kategorií v zájmovém oddaných. Milovníci psů a koček jsou tak oddaný své oblíbené druhy, které Bylo to dlouhotrvající debata o tom, které je lepší pet, a každá strana dělá jeho pocity známý široko daleko. Dokonce i lidé s méně běžných domácích zvířat, jako jsou ještěrky nebo fretek jsou většinou chápat jejich fanatických způsoby, ale to není tak neobvyklé, jak to dostane. by ale máte vlastní pet skunk, osel nebo švába? Věřte tomu nebo ne, existuje mnoho lidí, kteří se nazývají tyto nekonvenční tvorů své domácí mazlíčky. Zjistěte, které z nich jsou nejpopulárnější stále rostoucí exotické pet trendu, a dozvědět se, co to opravdu znamená starat se o těchto 10 zvláštních domácích mazlíčků.

Kapybara

V poměru k počtu morčat, tento rodák Jižní Ameriky je největší hlodavec na světě. Úplně dospělý je Kapybara je v průměru 4 stop (1,2 metru) a obvykle váží více než 100 liber (45 kg). Je vzácné najít tyto obskurní zvířata jako domácí mazlíčky, ale je tu ještě jedna kapybara s názvem Caplin Rous, kdo získal loajální k internetu následující. Jeho majitel, Melanie Typaldos, který žije v Buda, Texas, dělal to své poslání vzdělávat lidi o této velmi neobvyklé hlodavec.

Péče o to pet

Typaldos říká, kapybary nejsou nikdy plně domestikované, takže je nutné zvládnout jeden často, dokud je mladý navázat vztah mezi člověkem a hlodavce. Kapybary potřebují spoustu venkovního prostoru a míst ke koupání, protože jsou semi-vodní tvorové. Jedí stálý stravu trávy a vyžadují čerstvou pitnou vodou po celou dobu.

Je Tato zvířata pro vás nejvhodnější?

Kapybary potřebují hodně pozornosti, dostatek prostoru pohybovat a nějaký druh bazénu. Mohou být územní a mohl zakousnout se svými velkými zuby. Typaldos nedoporučuje kapybary pro rodiny s malými dětmi, protože hlodavci nejsou zdaleka tak tolerantní jako některé další domácí zvířata, jako psi. Stejně jako většina zvířat na naší odpočítávání, vaše město nebo stát může mít exotické legislativu pet, který by si udržet od vlastnit kapybara, takže vždy zkontrolujte zákony před podáním jeden domov.