Jak se starat o žábu jako o domácího mazlíčka
Zdroj: https://www.lovethatpet.com/small-pets/frogs/

Jak se starat o žábu jako o domácího mazlíčka

Žáby, aby opravdu úžasné kapesní domácí zvířata, ale jejich udržování šťastný, zdravý a obsah vyžaduje tu správnou domácí prostředí a stravu.

Sdílet tuto stránku:
Poté, co zavrtěla svou cestu do našich srdcí se svými obrovskými očima a praštěný šklebí, žáby jsou velmi populární a roztomilé mazlíčky. Už za sebou dlouhou cestu od skokan volský závodů a praktických vtipů školáků z devatenáctého století. Nyní je téměř snadné vyrobit pohodlné a rodinná žába stanoviště v teráriu ve svém vlastním domě.

Čištění terária a krmení žába nejsou tak jednoduché, ale pokud se rozhodnete svou žábu opatrně, může váš mazlíček s tebou žít šťastně po dobu delší než dvacet pět let.

Potřebný materiál

Nastavení nádherný stanoviště pro váš první žába je snadné v těchto dnech, protože dodávky pet domy mají přijít se vším, co potřebujete:

Skleněné terárium s nebesy (krytu) a světla. U mnoha druhů žab, budete mít zájem o terária, které se otevře v přední a má bezpečné západku. U některých jiných druhů žab, tank, který se zobrazí v horní a má dvě části (jeden pro vodu a jeden pro pozemků) je způsob, jak jít. Dvoučlankové Nádrže mohou být vyrobeny z pravidelných akvária: vešly kus skla uvnitř jako dělič, a zajistit čistou akvarijní utěsňování. Písek v horní části děliče tak, že nemá žádné ostré hrany, před zasunutím do Existuje několik zájmovém žáby, které jsou úplně vodní a velké akvárium bude stačit pro ně.;
Umělé osvětlení, která by měla zapadat do vrchlíku terária. Mnoho druhů žáby vyžadují určitou ultrafialovým-B (UVB) světla, navíc k normálním světle.
Podkladové materiály: akvarijní písek nebo štěrk, mulčovací materiál podobný, oblázky nebo rašeliníku. Nejlepší druh podkladu bude záviset na druhu žáby plánujete do domu. Treefrogs bude potřebovat kompost a písek, například;
Voda parabolu, v případě, že žába není zcela vodní;
Rostliny, kameny a větve – skutečné a falešné – pro úkryt a horolezectví;
Vodní filtr, v případě, že je více než misku vody užívá;
Teploměr a vlhkoměr (měří vlhkost, není potřebné pro úplně-vodní žáby);
Ponorné akvarijní topení a / nebo pod nádrží vytápění pad (nutné pro některé žáby, které nejsou potřebné pro jiné);
Vodní čerpadlo a falešné pádu voda, nebo „mlha maker“ (volitelně pro některé druhy a životně důležité pro jiné);
Pouzdro na jídlo žáby;
Hidey-chaty; a
Tvor-nosič, veterináře návštěv, karantény, a místo pro žáby, zatímco vy čistit hlavní nádrže.
CVIČENÍ

Tam by měl být dostatečný prostor v teráriu umožnit žáby skákat kolem, a dostatečný počet položek šplhat udržet malá stvoření obsazeno. To znamená, že některé druhy žáby bude sedět jako příslovečný boule na kládě mezi krmením. Pokud je terárium správně nastaven pro daný druh a počet osob žijících uvnitř, se nemusíte starat o tom, kolik cvičení jsou stále.

KRMENÍ

Čerstvá, čistá voda musí být k dispozici po celou dobu. Stejných místech, které prodávají terarijní dodávky nést sortiment perfektní vodních jídel a „brodivých bazénů“ pro žáby. Koupit alespoň dva, takže čistý člověk může být v teráriu, zatímco druhá je umýt. Láhev na úpravu vody je vhodné pro neutralizaci některé z běžných chemických látek ve vodě z vodovodu.

Obecně lze říci, že žáby jsou masožravci (jedlíci masa), které jedí jejich jídlo, dokud je ještě naživu. Cvrčci, různé druhy červů, housenky, moli a létat larvy jsou všechny standardní tarif. Některé z větších žab také jíst myši, další žáby a ryby. U některých druhů žab, je pravidlo: „Pokud je naživu a zapadá v ústech, to je oběd“. Mnoho zvířátko obchody prodávají červy, cvrčky, a tak dále. Oni mohou obvykle také poskytnout kouty, substráty a potraviny pro tyto tvory.