Krmení pro hady

Layne Labs, aby to pro vás snadné koupit plazů potravin a hadí jídlo a poskytuje vše, co potřebujete ke krmení dravců a jiných masožravců.

Layne Labs plodí výjimečné mražených myší a potkanů. Naše zvířata jsou chována v USDA-licencovaného zařízení s konstantním proudem čerstvého vzduchu, čisté pitné vody, výživné jídlo a čisté, suché podestýlky.

Layne zvířata vydávají zdravé a výživné jídlo ~ potravinový vaše zvířátka chtějí k večeři. To je důvod, proč zoologických zahrad, volně žijících živočichů rehabilitační centra, a chovatelé se spoléhali na Layne Labs, aby uživili své hady, plazy, šelmy a draví ptáci po dobu 18 let.

Reptile potravin a Snake Food
Od prvního dne starý malíčku myší Jumbo potkanů, Layne Labs nabízí přesně tu správnou velikost had jídlo a plazů krmiva pro domácí mazlíčky. Layne zvířata jsou individuálně bleskové zmrazené, s nohama a ocasem zastrčený na spodek, poté do pytlů a odeslány k vašim dveřím. Ne ‚myši cihly „nebo“ krysy bloky „vyzvídat od sebe v době krmení.
krmné šelmy
Masožravci mají velmi jednoduchý zažívací systém, protože maso je snadněji rozebrat na energii než rostlinné hmoty. Psi a kočky jsou masožravci a měly by být krmena potraviny, které jejich těla byly navrženy k jídlu; A ‚celý živočišný „syrové maso, kosti a varhany stravy. Layne Labs poskytuje celé myši, krysy, králíky a křepelky, včetně kostí, kůží a orgánů důležitý v masožravec stravy.
Dravci
Všechny draví ptáci jíst nějaký druh masa zvířat, včetně plazů, hmyzu, ryb, ptáků, savců, měkkýšů a mršiny. Layne Labs poskytuje mražené myši, potkani, králíci, kuřata a křepelek pokrýt širokou škálu dravců stravy. Příprava ptáka pro návrat do přírody? Layne Labs nabízí hnědé myši stejně, volejte naši kancelář pro detaily.