Jak připravit domov pro adopotovaného domácího mazlíčka
Zdroj: https://www.petfinder.com/animal-shelters-and-rescues/fostering-dogs/preparing-to-foster-a-pet/

Jak připravit domov pro adopotovaného domácího mazlíčka

Příprava vaše domácí mazlíčky

První věc, kterou musíte udělat, když s ohledem na pěstounskou péči je chránit vaše osobní zvířat. Shelter zvířata mohou skončit v útulku v záchrany z neznámých původů, někdy se zdravotními problémy a podmínky, takže je důležité, abyste si chránili své rodinné mazlíčky, stejně jako můžete. Pokud se rozhodnete podpořit štěňata nebo koťata, může být vystavovat své vlastní domácí zvířata na infekce horních cest dýchacích a červy nebo parazity.

Jak připravit váš domov pro Foster Pet
Thinkstock
Předtím, než přinést domů svůj první pěstounské zvíře, ujistěte se, že vaše zvířata jsou aktuální s jejich očkování. Promluvte si se svým veterinářem o podpoře a sledovat jejich doporučení o případných opatřeních, které je třeba přijmout. Veterinární lékař může navrhnout další očkování / očkování pro ochranu vašeho zvířete. Ve většině případů, jste zodpovědní za případné ošetření a náklady spojené s vlastními zvířat.

Příprava vašeho domova

Kočky a psi jsou zvědaví tvorové. Mnohé z nich jsou schopné skočí na vysoko položené plochy nebo lisováním do těch nejmenších prostorů. K ochraně pěstounské zvířat v novém prostředí a zabezpečit své věci, je třeba na zvířatech-důkaz celý svůj dům. Nikdy nepodceňujte budete podporovat schopnosti zvířete. Nehody se stávají!

Jakmile jste si vybrali oblast, kde budete pečovat o své pěstounské hosty, měli byste „pet-důkaz“ oblast. Dávejte pozor na případné malé nebo nebezpečné předměty, například špendlíky, jehly, sponky, hřebíky, sponky, nití, provázku, gumičky, louh / toxické chemické látky, přípravky proti molům, rostlin a jinými předměty, které jsou potenciálně nebezpečné. Zvířata jsou také přitahovány k elektrické šňůry, TV kabelů, telefonních kabelů a závěsů. Tyto položky by měly být všechny blokovány, takže se nemohou dostat na ně. Dobrým pravidlem je „, pokud nechcete ztratit, dát to pryč.“ Také, aby bylo zajištěno co je minul, dostat dolů v úrovni očí zvířete. Podívejte se pozorně na drobné otvory nebo nebezpečné předměty, které mohou být chyběl při svém prvním průchodu pet-korektura

Bezpečnostní opatření podle pokoji: Kuchyně / Koupelny / Dodávkový pokoje

Použijte childproof západky, aby malé tlapky před zvědavýma otevřené skříně.
Udržujte léky, čisticí prostředky, chemikálie a prádelna zásoby na vysokých policích nebo ve skříních childproofed.
Udržujte trashcans na které se vztahuje nebo uvnitř uzamčené skříni.
Zkontrolujte a blokovat všechny malé prostory, zákoutí nebo díry uvnitř skříněk, nábytek, podlahy, spotřebiče, atd, kde může vaše pěstounské mazlíčky skrývat. Také se ujistil, že prostory za pračka / sušička jednotky jsou uzavřeny tak, aby vaše pěstounské zvířata nemohou dostat ani tam.
Mějte vždy vlasů a ostřikovače jednotky uzavřen !!! Ujistěte se, že Fosterovi nebyly skočil do sušičky nebo pračky, než jej zapnete! (To se stává).
Udržujte všechny potraviny mimo dosah a / nebo ve skříních. I když je potravina není škodlivá pro kočky, obal mohl být.
KEEP WC skřele jsou zavřené, aby se zabránilo utonutí. Zvědavé štěňata a koťata může snadno spadnout dovnitř a utopit.
Bezpečnostní opatření po místnosti: obývací pokoj / Rodinný pokoj

Umístěte visící dráty z lampy, videorekordéry, televizory, stereo a telefon mimo dosah. Můžete umístit kabely potrubím z PVC, aby se zabránilo domácí žvýkání na ně.
Udržujte dětské hračky dát pryč.
Odlož tretky, které jsou cenné pro vás, nebo pochopit, že nevlastní domácí zvířata mohou snadno zaklepat věci znovu. Pokud je to pro vás důležité, nenechávejte ji ven.
Blokovat všechny mezery, kde se může vakuum nevejdou, ale pěstounské pet mohl.
Odstranit nebezpečné předměty, jako struny, kolíky, příze, atd
Přesunutí pokojových rostlin – z nichž mnohé mohou být jedovaté – mimo dosah. To zahrnuje závěsné zařízení, které může být skočil z jiných okolních povrchů.
Dát pryč všechny šití a zásoby řemesla – především nití a přízí. Při požití tyto předměty mohou bránit kočku nebo střeva štěňat, někdy vyžadující rozsáhlou operaci zvrátit.
Bezpečné akvária a klece, že House malá zvířata, jako jsou například křečků nebo ryby, aby jim v bezpečí před zvědavými tlapky.
Bezpečnostní opatření podle místnosti: garáž / Basement

Většina garáže obsahují příliš mnoho nebezpečných chemických látek a nebezpečných předmětů být přijatelný pěstounské místo. Foster zvířata by nikdy neměla být umístěna v garáži.
Přesunout všechny chemikálie s vysokými regály nebo za bezpečných dveřmi.
Uklidit všechny nemrznoucí kapalinu z podlahy a příjezdové cesty !!! Jeden chuť může být smrtelná zvířeti!
Bezpečnostní opatření podle pokoji: Ložnice

Ložnice nejsou ideální situace pro pěstounské zvířat. Pokud strach z nového prostředí, mohou zvířata schovat pod postelí a je těžké přemluvit ven. V nejhorším případě scénáře, psi a kočky mohou zavrtat do krabice pružiny či matrací, kde to může být téměř nemožné se dostat ven.
Udržujte prádlo a obuv za zavřenými dveřmi (stahovací a vložky tlačítka mohou způsobit velké problémy).
Udržujte žádné léky, krémy nebo kosmetiku off dostupném povrchu (jako noční stolek).
Přesuňte elektrická a telefonní kabely mimo dosah žvýkání.
Bezpečnostní opatření po místnosti: dalších potenciálně nebezpečných situací